"Я Майбутнє України"

ЛАКІБУКС

banner

Репортаж з майстер-класу ЛакіБукс на Youthday '17

Репортаж з майстер-класу ЛакіБукс для батьків на Youthday '17

Телевізійники зробили сюжет за мотивами тренінгу ЛакіБукс "Як влаштувати дитині корисні канікули?"

Що краще для дитини влітку? Майже цілодобові забавки на свіжому повітрі у бабусі чи табори, в яких можна вивчити іноземну мову чи навчитися новим навичкам? Досвідчені батьки, психологи та сама малеча поділились думками.

Психолог та досвідчена мама Поліна впевнена, що дітям потрібний активний відпочинок, де можна і розважитися, і чогось навчитися. Тому свого сина-шестикласника жінка відправила до табору на робототехніку.

"Це дитину розвиває, дає можливість спробувати себе в різних сферах. Не факт, що він буде цим займатись в майбутньому, але хоча б ознайомиться та потренується", – розповіла Поліна.

Діти ж мають свої вподобання: хтось прагне поїхати на море, бо полюбляє купатись, а хтось – до табору, де можна досхочу стрибати та грати ігри.

"Для того, щоб чим-небудь зацікавитися, дитина повинна певний час понудьгувати. Канікули – це прекрасний час посумувати, подивитись навколо, не поринати в гаджети, а оглянутись та знайти, що цікаве є в цьому світі", – порадив психолог Євген Мірошниченко.

За словами експерта, найкорисніше для дитини – проведення вільного часу з батьками. Можна ліпити замок з піску, чи подорожувати, чи просто читати книжку.

Автор: Альона Чернецька, 24 канал

Дивіться відео із заходів ЛакіБукс також на нашому youtube-каналі та на сторінці у фейсбук.

Новини