"Я Майбутнє України"

ЛАКІБУКС

banner

"Теслу" від ЛакіБукс подарували науковому містечку у Франківську та ректорам вузів

ЛакіБукс подарував "Теслу" науковому містечку та ректорам вишів

Яскраві спалахи, блискавки, плазмові кулі та електрофорні машини – все це стало частиною унікального «ТЕСЛА ЕНЕРДЖІ ШОУ» в Івано-Франківському науковому містечку “Нова Енергія”. Шоу запустили до річниці центру інтерактивного навчання в сфері науки і технологій. Однак віднині виставу доповнює літературна складова.

26 вересня “Нову Енергію” зарядив своєю і благодійний проект ЛакіБукс! Активісти привезли івано-франківським дітлахам, які займаються у центрі, першу україномовну книгу про Ніколу Теслу.

Один з наших співробітників побачив інформацію про видання “Тесла та машина на космічній енергії” в інтернеті. Книга одразу нас зацікавила, оскільки це перша і поки що єдина україномовна книга про відомого винахідника. Вона прекрасно доповнює наше шоу. У нас є візуальна атракція. А книга – це літературна частина цієї історії, завдяки якій діти можуть отримувати знання про Теслу та його життя, - розповідає креативний директор наукового містечка Ірина Дарвай.

"Теслу" від ЛакіБукс подарували науковому містечку у Франківську та ректорам вузів

На презентацію книги завітало більше сотні дітей від 7 до 16 років. Активісти проекту ЛакіБукс та співробітники “Нової енергії” познайомили гостей із неймовірним світом фізики та провели інтерактивну вікторину, присвячену життю та діяльності Ніколи Тесли. Найкмітливіші хлопці та дівчата отримали різноманітні подарунки, у тому числі й книгу “Тесла та машина на космічній енергії”.

Я хочу більше дізнатися про його здобутки і зрозуміти принцип дії його винаходів. Дуже імпонує його характер та вміння бути наполегливим і доводити свої ідеї до багатьох людей. Взагалі люблю читати наук-поп літературу. Цікавлять історії Архімеда та Да Вінчі, - каже одна з переможниць вікторини Марія Стефарук.

Тесла родом з невеликого містечка, але його ім’я стало відомим усьому світу. Мені дуже цікаво, як він проходив свій шлях. Цікаво дізнатися про його винаходи та життя, - каже ще одна переможниця конкурсу Христина Яковин.

"Теслу" від ЛакіБукс подарували науковому містечку у Франківську та ректорам вузів

Презентація збіглася в часі з виїзним засіданням Міносвіти та нарадою керівників українських вузів, що також відбувалася в Івано-Франківську. Маючи вільну хвилину, побачити перше україномовне видання про Теслу прийшли півсотні ректорів та проректорів вищих навчальних закладів з усієї країни. Деякі з них також отримали книгу у подарунок.

ЛакіБукс подарував "Теслу" науковому містечку та ректорам вузів

Співзасновники проекту ЛакіБукс розповідають, що Тесла й надалі подорожуватиме Україною, щоб виконати головну місію проекту.

"Теслу" від ЛакіБукс подарували науковому містечку у Франківську та ректорам вузів

Географія презентації розширюється. Ми заявили про “Теслу” на Міжнародному Форумі видавців у Львові. Книга вже презентована в Івано-Франківську і невдовзі відправиться у східні області України. Там ми будемо безкоштовно поширювати її в бібліотеках, дитячих лікарнях та інтернатах. Перша партія книг буде відвезена у прифронтові зони Донбасу вже в середині жовтня, - ділиться планами координатор літературних проектів благодійного фонду “Я майбутнє України” Світлана Константинюк.

Незабаром світ побачать ще декілька книг проекту, які також будуть представлені в різних куточках України.

Проект Лакібукс має за мету поширення науково-популярної літератури для підлітків. “Тесла та машина на космічній енергії” - це лише початок. Цього року також вийдуть книги про математику та біотехнології від українських авторів. Ми віримо, що в наших силах задати тренд розвитку наступного покоління!, - вважає Project manager ІТ-компанії Lucky Labs Сергій Хливненко.

"Теслу" від ЛакіБукс подарували науковому містечку у Франківську та ректорам вузів

Тож хочемо ще раз запросити до співпраці авторів, які пишуть на природничу тематику, науковців, які готові рецензувати наші книжки і брати участь у просвітницьких заходах для підлітків, ілюстраторів, перекладачів і усіх небайдужих!

Новини